Wczytywanie...

Do prawidłowego działania tego serwisu wymagana jest akceptacja plików cookie. Pliki te wykorzystywane są tylko i wyłącznie w celach statystycznych. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia wyłączenie obsługi tych plików.

Eventy

Wyjazd integracyjny to nie tylko miło spędzony czas w gronie współpracowników poza miejscem pracy. To także czas dla organizacji na promowanie wartości, zasad i celów.

Spotkanie integracyjne sprzyja serwowaniu ich w formie innej niż prezentacje, spotkania, ale też bardzo rozwijającej.

Dlaczego warto integrować się we współpracy z Qprogress?
Jako firma szkoleniowa zajmujemy się organizowaniem i prowadzeniem szkoleń dla biznesu w różnorodnych formach, niekiedy daleko odbiegających od wizerunku tradycyjnego szkolenia. Część z naszych treningów odbywa się m.in. w kuchni (i nie jest to bynajmniej live cooking), na górskim szlaku, a także w „szałasie potu”. Korzystamy z doświadczeń naszych trenerów, ale również np. coacha współpracującego z naszymi polskimi olimpijczykami, czy wielokrotnego mistrza Polski w triathlonie. Nasi stali klienci korzystają z naszego potencjału, możliwości i doświadczenia również podczas spotkań firmowych. Prowadzimy więc także krótkie formy szkoleniowe, czy integrujące grupy z różnych jednostek organizacyjnych. Od zawsze naszymi atutami są kreatywność, kompleksowość i elastyczność.

Nasze doświadczenie pokazuje, że jeżeli chcemy przeprowadzić efektywną część szkoleniową, podczas spotkania integracyjnego musimy kierować się dokładnie takimi samymi zasadami, jak podczas tworzenia projektu szkoleniowego. Takie podejście gwarantuje, że uczestnicy będą się nie tylko świetnie bawić, ale również w ich głowach zostanie dużo więcej niż kolory farby z paintbalowych kulek czy ilość wywrotek na quadzie. A co to będzie? Czy będą to wartości firmowe, czy zacieśnienie współpracy między działami, czy inny ważny cel - zależy tylko od Państwa.

Lubimy wyzwania, tworzymy projekty szyte na miarę, specjalnie dla Państwa. Jeżeli więc poniższe propozycje zainspirują Was do skorzystania z naszej oferty współpracy, my z prawdziwą przyjemnością przygotujemy program uszyty na miarę specjalnie dla Państwa.